Jak można współpracować efektywniej, zwiększyć wydajność i pozostać konkurencyjnym w ekosystemie automatyki przemysłowej? Tegoroczne EPLAN Virtual Fair docierają do sedna tych pytań. Prezentacje Partnerów tj.: ABB, Phoenix Contact i Rittal, prelekcje na żywo firm EPLAN i Rockwell Automation, najlepsze praktyki, transmisje internetowe z poszczególnych krajów oraz liczne prezentacje zapewniają dogłębny wgląd w praktyczne zastosowania oprogramowania i spróbują odpowiedzieć na pytania dotyczące tego, co czeka inżynierię od strony technologicznej.
Monheim, Niemcy 11 kwietnia 2022 – Jakie trendy wyróżnią inżynierię przyszłości? W jaki sposób EPLAN dostosował swoje rozwiązania i usługi do nadchodzących wyzwań, z którymi będą musieli zmierzyć się jej klienci? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą w ciągu dwóch pełnych dni i w kilku strefach czasowych, eksperci rozwiązań EPLAN. Partnerzy EPLAN, w tym firmy ABB, Beckhoff, Phoenix Contact i Rockwell Automation, również podzielą się z uczestnikami swoimi koncepcjami i najlepszymi praktykami. „Cieszymy się, że tegoroczne EPLAN Virtual Fair skupią się w całości na współpracy inżynieryjnej” podkreśla Haluk Menderes, dyrektor zarządzający EPLAN „Sprawna współpraca w ramach ekosystemu automatyki przemysłowej, nie wspominając o firmie EPLAN i jej klientach, jest kluczowa i cieszymy się, że przenosimy ją na arenę międzynarodową”.
Przepływ pracy nadaje ton w inżynierii
Timothy J. McCain, odpowiedzialny za Digital Partner Program w Rockwell Automation, przedstawi praktyczne spostrzeżenia na temat ekosystemu automatyki przemysłowej z punktu widzenia tego globalnego gracza. Wiceprezes ds. rozwiązań z sektora szaf przemysłowych, dr Andreas Schreiber z firmy Phoenix Contact, zademonstruje potencjał, jaki tkwi w programie »Smart Engineering and Production.» ze znormalizowanymi przepływami pracy opartymi na AML. Główna prezentacja partnerów, prowadzona przez ABB, skupi się na inżynierii elektrycznej z wykorzystaniem EPLAN i ABB e-Configure; zainteresowani będą mogli zobaczyć, jak rozpocząć konfigurację za pomocą kilku kliknięć. Prezentację poprowadzi Aleksandar Grbic, menadżer działu Global Data Center Segment z ABB.
Współpraca przede wszystkim
Inni klienci EPLAN podzielą się z uczestnikami swoimi najlepszymi praktykami. Brenden Fritz, prezes Automation Drive Systems w Omaha w stanie Nebraska zabierze uczestników w podróż do cyfrowego prototypowania. Korzystając z funkcji rozszerzonej rzeczywistości w View Free AR pokaże, jak jego firma wykorzystuje swój potencjał w produkcji szaf sterowniczych. Jens Brinkmann, dyrektor generalny BEB Solutions, podzieli się zupełnie nowymi możliwościami tworzenia okablowania 3D za pomocą EPLAN Harness proD. Inne firmy, uczestniczące w sieci partnerskiej EPLAN, będą miały własne obszary prezentacji w przestrzeni wirtualnej, a także będą odpowiadały na wszystkie pytania zadane na czacie.
„Cieszymy się, że tegoroczne EPLAN Virtual Fair skupią się w całości na współpracy inżynieryjnej.”
– podkreśla Haluk Menderes, dyrektor zarządzający EPLAN.
EPLAN Polska, Francja, Czechy i Węgry, a także Brazylia i Kanada poprowadzą sesje na żywo w swoich językach i będą dostępne dla uczestników na czacie. Podobnie, jak w poprzednich latach, inspirujące tematy branżowe z sektora motoryzacyjnego, energetycznego, techniki budowlanej i przemysłu przetwórczego dopełnią liczne prelekcje na żywo.
Im lepsza komunikacja, tym większy sukces projektu
Pierwszego dnia odbędzie się siedem różnych demonstracji na żywo, dotyczących tematów związanych z oprogramowaniem, a eksperci przedstawią praktyczne informacje na temat innowacji Platformy EPLAN. Program konferencji obejmie też różnorodne możliwości, jakie oferuje rozwiązanie chmurowe EPLAN Cloud oraz obejmie zagadnienia związane z potencjalnym wzrostem wydajności zintegrowanego łańcucha wartości w produkcji rozdzielnic i szaf sterowniczych. Czat na żywo oferuje uczestnikom możliwość nawiązywania kontaktów w przestrzeni wirtualnej, a dodatkowo losowanie nagród uatrakcyjni bogaty program.
Zarejestruj się bezpłatnie na EPLAN Virtual Fair